Sukcesy edukacyjne. Święto Uniwersytetu i PLO UŁ

Sukcesy edukacyjne omówione na przykładzie ostatnich sukcesów rankingowych Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata w Łodzi. Wywiad Jarosława Płuciennika z JM Rektorem UŁ (w dwóch kadencjach od 2008-2016) prof. drem hab. Włodzimierzem Nykielem, panem Wojciechem Małeckim z Kapituły Fundacji Perspektyw oraz członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Edukacyjnej, oraz z panem dyr. Tomaszem Kłosem i panią wicedyrektor Agatą Maryniak.

PODCAST TUTAJ

Elfka, delfin, cyberwywiadowczyni? Magda Szpecht Polska fika

Elfka, delfin, cyberwywiadowczyni? Magda Szpecht i rozmowa z nią ponad półgodziny na temat drogi edukacyjnej reżyserki, dziennikarki i cyberwywiadowczyni. Trochę na temat jej ostatniej aktywności, trochę o inspiracjach lekturowych i kulturowych. W ponurym świecie, spotkanie z elfką… Fot. JP z wykorzystaniem zdjęcia autorstwa Liubov Vorobiuk, za zgodą właścicielki. 
  1. Elfka, delfin, cyberwywiadowczyni? Magda Szpecht
  2. Kilka słów o jakości w nauce
  3. Broń jest sexy?
  4. Sokołowsko nie tylko Olgi Tokarczuk
  5. Młodzi, protesty i kultura popularna

ALBO

#diagnostykaedukacyjna #rankingperspektyw #najlepszeliceawpolsce #najlepszeliceawŁodzi #najlepszeliceawregioniełódzkim #rektorUŁ #fundacjaperspetyw #polskietowarzystwodiagnostykiedukacyjnej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.